משרד עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

התמחות בדיני מיסים, גירושין, חוזים, נדלן ועוד.

עורכי דין בתל אביב

עורכי דין רבים פועלים ברחבי תל אביב, כשיש ללקוח צורך בשירותי עריכת דין חשוב שיבחר עו"ד המתמקצע בתחום הספציפי של הבעיה.

עו"ד אמיר נהלל פועל בתחומים רבים בתחום עריכת הדין אך עיקר פועלו הוא בתחום דיני נזיקין, רשלנות רפואית, תעבורה ותאונות דרכים.

כשלקוח מגיע בפעם הראשונה לעו"ד אמיר נהלל, הוא מספר את פרטי המקרה ושואל אם להערכת עורך הדין יש כאן קייס משפטי. עורך הדין בוחן את הנושא מכל היבטיו, שואל שאלות רבות, מעיין במסמכים ורק לאחר מכן מקבל החלטה אם כדאי לפתוח בהליכים משפטיים או לא.

אם אין סיכוי גבוה לזכות בתביעה, חבל על זמנו, בריאותו וכספו של הלקוח, אך אם מדובר בנזק ממשי שאפשר להוכיח אותו, בהחלט כדאי להגיש תביעה כדי לקבל פיצוי כספי הולם.

ניסיונו הרב של עו"ד אמיר נהלל והידע הרב שצבר לאורך השנים הפכו אותו למוביל בתחומים אלו, הוא מגבש אסטרטגיה שונה לכל מקרה ומקרה, מגיש כתב תביעה מפורט ביותר המגובה במסמכים רבים ובחוות דעת מקצועיות של מומחים בתחומי העניין.

במהלך הדיונים בבתי המשפט, פועל עו"ד אמיר נהלל בנחרצות ובהחלטיות מול השופט ומול עורכי הדין של הצד השני כדי להשיג את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר ללקוח שלו.

רשלנות רפואית

עו"ד אמיר נהלל מטפל במקרים שבהם חוסר תשומת לב או החלטה שגויה של רופא יצרה נזק רפואי לאורך זמן ארוך לחולה, או יצרה נזק בלתי הפיך כמו לדוגמה אדם שהיה לנכה ועקב כך לא יכול לעבוד ולהשתכר כפי שחי בעבר ומצד שני עליו לממן כעת הוצאות רפואיות, עלויות של מטפלת ועלויות נלוות כמו נסיעות כיוון שאינו יכול לנהוג בעצמו.  אם חלילה אדם נפטר עקב טיפול לקוי, תובע עו"ד אמיר נהלל את הגורם הרפואי בשם המשפחה.

תאונות דרכים

עו"ד אמיר נהלל, מטפל בתביעות של נפגעי תאונות דרכים, שחייהם התהפכו עקב נהיגה רשלנית של נהג שנסע במהירות או לא ציית לחוקי התנועה השונים ובתביעות של משפחות שיקירם נהרג בתאונת דרכים מיותרת.

בכל המקרים הללו עושה עורך הדין כל שניתן כדי שהפיצוי הכספי יאפשר לחולה לחיות בצורה מכובדת עד סוף ימיו.