משרד עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

התמחות בדיני מיסים, גירושין, חוזים, נדלן ועוד.

עורכי דין בירושלים

משרדו של עו"ד אמיר נהלל בירושלים, מטפל בנושאים משפטיים רבים של לקוחות המשרד, אנשים פרטים ועסקים רבים.

המשרד מטפל בתיקים רבים של גורמים פרטיים מול משרדי ממשלה שונים הממוקמים בירושלים ובתביעות רבות הנידונות בבית המשפט העליון בבירה.

עסקים רבים שמשרדם נמצא בירושלים וסביבותיה, מקבלים ליווי משפטי צמוד של עו"ד אמיר נהלל בתחומים משפטיים הקשורים לעסקיהם, טיפול בהסכמים עסקיים עם ספקים, זכיינים ונותני שרות. בדיקת הסכמי שכירות עבור חנויות בקניונים, ובמרכזי מסחר אחרים וניהול מו"מ עם עורך הדין של הצד השני עד ההגעה להבנה מלאה המובילה לחתימת ההסכם. טיפול בכל הקשור לקניין רוחני, רישום פטנטים אצל רשם הפטנטים, רישום זכויות יוצרים והקמת חברות במשרדי רשם החברות.

טיפול בכל הקשור לעובדי החברה, עריכת הסכמים אישיים , ייעוץ והכוונה בנושאים מיסויים, ייצוג העסק בבתי הדין לעבודה  בתביעות שהוגשו על ידי העובדים בעניינים שונים כמו הלנת שכר, פיטורין במהלך ההיריון ועוד.

עו"ד אמיר נהלל מטפל בתיקי הלקוחות בהוצאה לפועל. פתיחת תיקים נגד חייבים שונים, ייצוג מול רשם ההוצאה לפועל. במקרה של עסקים שנקלעו לקשיים כלכליים שגורמים לקריסת העסק, פועל עורך הדין לאיחוד כל התיקים שנפתחו נגדו, ליווי העסק מול כונס הנכסים הרשמי או המנהל המיוחד כדי לקבל צו הפטר שיפטור אותו מרוב חובותיו, ויאפשר לו להתחיל דף חדש בחייו.

המשרד בירושלים מגיש גם תביעות ייצוגיות בשמו של לקוח אחד או כמה, אך למעשה התביעה הייצוגית מייצגת עשרות מאות או אלפי אזרחים נוספים שנגרם להם נזק זהה על ידי חברות גדולות בתחום המזון, המסחר, השירות או כל תחום אחר. אם התיק זוכה, החברה מפצה את כלל האזרחים שנפגעו מהתנהלות זו של הנתבעת.

עו"ד אמיר נהלל מטפל גם בתביעות בנושאי תעבורה, מייצג נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח השונות לצורך קבלת פיצוי הולם לנפגע שחייו השתנו מקצה לקצה עקב התאונה. הפיצוי אמור לכלול את ההכנסה  החודשית שאבדה לו כשכיר, עד שיחזור לעבוד או עד גיל 67, החזר הוצאות בגין טיפולים רפואיים ציוד רפואי, מטפלת וכל צורך אחר.