משרד עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

התמחות בדיני מיסים, גירושין, חוזים, נדלן ועוד.

רשימת עורכי דין בחיפה

אנו בעלי משרד ותיק בחיפה המטפל בתחומים רבים של עריכת דין, ושמו הולך לפניו בעקבות דיונים משפטיים רבים שניהל ביד רמה.

המשרד חרט על דגלו לתת שירות מקצועי וייחודי ללקוחותיו, ולכן לקוחות המשרד זוכים בליווי ייחודי לאורך כל תקופת הגשת התביעה וימי המשפט.

אנו בוחנים כל מקרה לגופו ומהיבטים רבים ועל פי ניסיונו הרב מכוון את הלקוח לאופן הטיפול הנכון במקרה שלו. אם מדובר במקרה קלאסי של רשלנות רפואית או תביעת פיצוי על נזק ממשי הניתן להוכחה, ימליץ עורך הדין להגיש כתב תביעה נגד הגורמים הרלוונטיים.

הכנת התיק היא הליך ארוך אך חשוב להקפיד בו על כל הכללים כדי לקבל את התוצאה הרצויה בסוף הדרך.

לדוגמה בתיק שעוסק בתביעה של אדם שנפגע בתאונת דרכים, אנו מבקשים מהלקוחות להעביר אליו את כל המסמכים הרלוונטיים, דוח של המשטרה על פרטי התאונה, פרטים על הרכבים המעורבים בתאונה, פרטיו של הנהג הפוגע, פרטי הפוליסה ופרטי חברת הביטוח שביטחה את הרכב. מסמכים מחדר המיון הו בדקו את הנפגע ופירטו את מהות הפגיעה. מסמכים המעידים על כל הטיפולים הרפואיים שביצע הלקוח מיום זה.

עו"ד אמיר נהלל יפרט בכתב התביעה את אורח חייו של הלקוח עד יום התאונה ועל השינוי התהומי באורח חייו שכולל את אי היכולת לעבוד, האשפוזים התכופים בבתי חולים, ההוצאות הרבות שעליו לממן בתחום הטיפולי, את מצבו המשפחתי והנפשי.

בנוסף לכך, אנו נצרף חוות דעת של מומחים בתחום שיחזקו את תביעת נזיקין, מומחה בתחום התעבורה, ורופאים שונים בעלי שם.

בכתב התביעה יפרטו העורכי דין שלנו, פסקי דין במשפטים אחרים שבהם נדונו תביעות דומות ובהן השופט הכריע את הכף לטובת הצד הנפגע. מכלול הפעולות הללו, ההוכחות במהלך המשפט והמעורבות האישית של עורך הדין המתייחס למשפט בכובד ראש ועושה כל מאמץ כדי שהלקוח יקבל את הפיצוי הכספי הראוי והוגן לנוכח המקרה.