מחפשים קניין רוחני? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
4 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

קניין רוחני:

תחום הקניין הרוחני הפך לבעייתי מאוד מאז שנכנס האינטרנט לחיינו: הגולשים לא תמיד יודעים להבחין בין מה שמותר לעשות בו שימוש חופשי ובין מה שאסור- וכתוצאה מכך פעמים רבות חלה פגיעה בקניין הרוחני, בין אם בזדון או בתמימות. למרות זאת, לקניין רוחני יש ערך רב גם בימינו וישנן דרכים להגן עליו בעידן הנחשב לפרוץ. אם גיליתם כי חלה פגיעה בקניין הרוחני שלכם, באינטרנט או בכל פלטפורמה אחרת- חשוב מאוד שתיעזרו בעורך דין המתמחה בתחום הקניין הרוחני, על מנת להגן על היצירה/ הרעיון שלכם. גם אם לא חלה פגיעה בקניין הרוחני שלכם, אך ברצונכם לנקוט בצעדים מקדימים במטרה למנוע עברות כאלו בעתיד- כדאי להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום. על מנת לאתר עורך דין מקצועי, ניתן להיעזר באתר המאגד תחת קורת גג אחת עורכי דין מהתמחויות שונות- לרבות תחום הקניין הרוחני. בנוסף, ניתן לבצע סינון נוסף לפי אזור מגורים, כך שתיחשפו אך ורק לעורכי דין הרלוונטיים לכם.
img

הלאה בעבודת הסינון

תחום הקניין הרוחני הוא תחום מאוד פופולארי היות והוא עולה לעתים קרובות לסדר היום. מדובר בתחום שנוצרים בו כל הזמן תקדימים חדשים ולכן עורכי דין רבים ששים לטפל בו בשל המוניטין והיוקרה העולים ממנו, למרות שההבנה שלהם בתחום מצומצמת. מכאן נובע שלא די בביצוע סינון טכני כדי לבחור בעורך דין מקצועי המתמחה בקניין רוחני, אלא יש מקום לבצע סינון איכותי יותר. בדיוק למטרה זו מעמיד לרשותכם האתר כלי חשוב נוסף: הכרטיסים האישיים. שם תוכלו לגלות האם עורכי הדין שמיוצגים ע"י הכרטיסים אכן עוסקים בתחום הקניין הרוחני כבר שנים, או שמא מדובר בטרנד שגם הם החליטו "לקפוץ" עליו במטרה להתפרנס. מאחר שזה תחום שנרשמים בו כל העת הישגים רבים, תוכלו גם לברר מידע אודות ההישגים של עורכי הדין בתחום ולבצע החלטות בהתאם.

המטרה היא שאת השלב הזה תסיימו כשברשימתכם רשימה של כמה עורכי דין בודדים בלבד. לבסוף תצטרכו לקבוע פגישה אישית עם השמות שנותרו ברשימה ולהעמיד במבחן המציאות את כל הנתונים שהוצגו בכרטיסים האישיים. זו הזדמנות מצוינת לבחון גם את יחסי האנוש של עורך הדין- פקטור חשוב לא פחות בהכרעה.