משרד עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

התמחות בדיני מיסים, גירושין, חוזים, נדלן ועוד.

עורכי דין בעפולה

משרד עו"ד אמיר נהלל ממוקם בעפולה, ומטפל בעשרות לקוחות מרוצים בתחומים המשפטיים השונים על פי צרכיהם.

מיקומה הגיאוגרפי של עפולה העניק לה את הכינוי בירת העמק, כי סביבה ממוקמים עשרות קיבוצים, מושבים וכפרים הזקוקים לליווי משפטי  מקצועי.

עו"ד אמיר נהלל מטפל בתיקיהם של חקלאים רבים שנקלעו לבעיות כספיות עקב חוסר הרווחיות שלהם בגידולים השונים, הוא מגיש בשמם תביעות נגד המדינה, נגד רשתות השיווק וכל גורם אחר המעורב בתהליך וגרם למציאות נוראה זו.

הצפון מוצף בצימרים, מלונות ואתרי תיירות ועו"ד אמיר נהלל מעפולה  מייצג אותם מול הרשויות השונות, מייצג אותם בוועדות התכנון והבניה , בכל הנושאים המנהליים והעסקיים.  

עו"ד אמיר נהלל מטפל בתביעות נגד חברות ביטוח על נזקי רכוש שנגרמו ללקוחות בעקבות פריצות לבתים, שריפות ונזקים שונים לרכבים. חברות הביטוח עושות כל שניתן כדי לא לפצות כראוי את הלקוחות ולכן עורך הדין נלחם מול עורך הדין  של חברת הביטוח כדי להוציא את הפיצוי המקסימלי עבור הלקוחות.

משרדנו מתמחה בהתנהלות מול לשכת ההוצאה לפועל, מגיש תביעות על חובותיהם של חייבים שונים לחברות, ומבקש איחוד תיקים ללקוחותיו במקרים של פשיטת רגל ומינוי כונס נכסים כשהחברה צברה חובות, שאינה מסוגלת עוד לעמוד בהתחייבויות הללו.

אנו מייצגים חיילים וקצינים מול בתי הדין הצבאיים לגבי אירועים  שונים שקרו במהלך שירותם הצבאי, כמו כן הוא מייצג לקוחות התובעים את משרד הביטחון בגין נזקים בריאותיים שנגרמו להם  במהלך שרותם הצבאי , והם מופנים לוועדות הרפואיות כדי לקבל אחוזי נכות על פי מצבם הבריאותי.

עו"ד אמיר נהלל משמש כמגשר וכבורר בין שותפים, בין בני זוג בהליך הגישור טרום הגירושין , בסכסוכים משפטיים בין עסקים שונים חברות, זכיינים ועובדים.

המשרד מלווה את לקוחותיו בעריכת הסכמי שכירות, הסכמי מכר לרכישת נכסים, טיפול מול רשם המקרקעין ברישום הנכסים, טיפול מול פקידי השומה בנושא מס רכוש, מס שבח, רשויות מקומיות וכל גורם רלוונטי אחר.

הלקוחות הרבים של המשרד, מרוצים מרמתם המקצועית של עורכי הדין ושל עובדי המשרד, העושים כל שניתן כדי לשרת נאמנה את לקוחות המשרד.