משרד עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

התמחות בדיני מיסים, גירושין, חוזים, נדלן ועוד.

עורכי דין בנהריה

קיימים כמה עורכי דין בנהריה אך מי שמחפש עורך דין איכותי, ומקצועי מאד , בעל ידע וניסיון רב פונה לעו"ד אמיר נהלל.

לקוח המגיע למשרד עו"ד אמיר נהלל, זוכה לשיחה עניינית, הוא מפרט את המקרה שבגינו הוא זקוק לעזרה משפטית ומקבל ייעוץ מקצועי, והכוונה לאורך כל הדרך. המשרד מטפל בכל  התחומים המשפטיים .

עו"ד אמיר נהלל מטפל בתחום דיני המשפחה, גירושין, אלימות במשפחה, תביעות מזונות, הסדרי ראיה חלוקת רכוש וקביעת משמורת.

בעקבות חוק הגישור החדש, על בני הזוג לתאם בשלב הראשון פגישה עם העובדת הסוציאלית ביחידת הסיוע של בתי המשפט, ממנה ומגורמים נוספים במערכת הם מקבלים מידע הכוונה וייעוץ ועושים כל שאפשר להגיע להסכמות ולגיבוש הסכם גירושין ללא צורך בהתערבות בית המשפט אלא רק את אישורו כפסק דין בסוף הדרך. במקרה כזה עו"ד אמיר נהלל מלווה לאורך כל הדרך את אחד הצדדים, מתווה עבורו את הדרך ההוגנת לפתרון המשבר, הן בפן הכלכלי ובעיקר בפן המשפחתי .

במידה  ובני הזוג לא הגיעו להסכמות, פונה עורך הדין בשמו של אחד מבני הזוג לבית המשפט. מכיוון שהוא כבר מכיר את התיק מהליווי של הליך הגישור, התביעה מוגשת במהירות והלקוח זוכה בקדימות במרוץ הסמכויות.

כחלק מהתהליך מגיש עו"ד אמיר נהלל בקשה לבית המשפט לקבלת סעדים בגין דמי מזונות, תיאום גובה התשלום הקבוע בחודשים הראשונים עד החתימה על ההסכם הקבוע, תיאום הסדרי משמורות ועוד.  

עו"ד אמיר נהלל מתמקצע בתחום דיני התעבורה. הוא מייצג לקוחות רבים שנפגעו בדרגות שונות בתאונות דרכים ברחבי הארץ, מול חברות הביטוח ועורכי הדין שלהם. מדובר בתיקים קשים במיוחד כיוון שאנשים שנהגו ללכת כל יום למקום העבודה שלהם הפכו בין לילה לנכים, שוהים פרקי זמן ארוכים בבתי חולים, לא מסוגלים לתפקד ובטח לא מסוגלים לעבוד. תחשיב הפיצוי הכספי המוגש בכתב התביעה כולל את כל הנזקים שנגרמו לאותו אדם, נזקי גוף, נזקים נפשיים, איבוד יכולת ההשתכרות ממועד התאונה ומקסימום עד גיל 67, כיסוי כל ההוצאות שנגרמו לו וההוצאות שצפויות לו עבור טיפולים רפואיים, נסיעות, מטפלת וכל צורך אחר.

עו"ד אמיר נהלל מטפלת במסירות רבה בכל אחד מלקוחותיו, הלקוחות מוצאים תמיד אוזן קשבת ושפה משותפת והוא עושה כל שניתן כדי לזכות בתביעה שהוא מגיש עבורם.