" />

מחפשים עורכי דין בירושלים? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
4 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורכי דין בירושלים - עורך דין בירושלים:

ירושלים נמצאת במקום השלישי בכמות עורכי הדין המוסמכים בארץ ומכאן שבעיר הבירה ניתן למצוא כמות גדולה של עורכי דין, בכל תחומי ההתמחות. ירושלמי הזקוק לסיוע משפטי, לעולם לא ימצא עצמו ללא ייצוג הולם אך הוא עשוי לעבור מסלול מפרך למדי עד למציאת עורך הדין המתאים. על מנת לקצר את המסלול הזה, נוצר אתר ייעודי המרכז במקום אחד את עורכי הדין בירושלים. לא מדובר כאן באינדקס מן המניין, שכן בנוסף לאפשרות לחלק את עורכי הדין לפי התמחויות (מה שחוסך זמן רב), ניתן גם לבקר בכרטיס האישי של כל אחד מהם וליהנות מערך מוסף שאין באתרים אחרים.
img
כרטיס אישי
הכרטיס האישי של עורכי הדין הוא אמצעי נוסף לחסוך בזמן. מדוע? במקום שתערכו מפגשים אישיים עם עורכי הדין המופיעים ברשימה תחת תחום ההתמחות הרלוונטי, תוכלו לעיין בכרטיסים האישיים של כל אחד ואחד מהם ולבצע על סמך העיון את שלב הסינון הראשוני. מלאכת הסינון מתנהלת בצורה פשוטה: בכרטיס האישי מופיעה אינפורמציה מקצועית אודות עורך הדין, כמו למשל ותק בתחום, הכשרה, סיפורי הצלחות ועוד. אם הרגשתם שהכרטיס האישי לא עונה לצרכים שלכם או שהוא דל באינפורמציה- תוכלו כבר עכשיו להוציא את עורך הדין מהמשוואה. עורכי דין שהמקצוע חשוב להם, משקיעים מאמצים רבים בבניית כרטיס אישי מייצג ולכן מוטב שתשקיעו את האנרגיות שלכם בהם, כנראה שם תוכלו למצוא את עורך הדין הטוב ביותר עבורכם.

רק כעת, לאחר שסיננתם רשימה ראשונית ומצומצמת, תוכלו לקבוע פגישות עם השמות שנותרו בה. האינטרנט אמנם חוסך לנו זמן רב ותהליכי סינון ארוכים אך הוא אינו יכול להחליף את יתרונותיה של פגישה אמיתית. תפקידה של הפגישה הוא לערוך היכרות פורמאלית עם עורך הדין, לאפשר לכם לבחון האם כל הפרטים שהופיעו בכרטיס האישי אכן מקבלים ביטוי במציאות ולבסוף גם להציג בפני עורך הדין את המקרה שלכם. סביר להניח שכבר בפגישה הראשונית תירקם מערכת יחסים ביניכם לבין עורך הדין. מערכת יחסים כזו צריכה להיות מבוססת על דינאמיקה מוצלחת, יחסי אמון ותקשורת פתוחה. האם אתם מרגישים שכל הסעיפים הללו אכן מתקיימים? אם עניתם בחיוב ותחושת הבטן שלכם טובה- סימן שהגעתם לאדם המתאים.