מחפשים עורכי דין בחיפה? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
4 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורכי דין בחיפה - עורך דין בחיפה:

בשנת 2012, כמות עורכי הדין עברה רף שיא של 63,000 אנשי מקצוע. כמות גדולה מתוכם עובדת ופעילה בחיפה, כיאה לעיר השלישית בגודלה בארץ. לכן, תושבי חיפה הזקוקים לסיוע משפטי, בוודאי מתקשים לבחור באיש המקצוע המתאים לייצגם מתוך המבחר האדיר. במצבים כאלה, טוב להסתייע באתר המאגד בתוכו את כל האינפורמציה המלאה אודות עורכי דין באזור, לרבות מידע אודות הכשרתם והניסיון שלהם בתחום. אתר כזה מאפשר ללקוחות לעיין בזריזות ברשימת עורכי הדין, לקרוא את הטקסטים שלהם בכרטיס האישי ולבסוף לסנן מתוך הרשימה את עורך הדין המתאים.
img
כיצד מסננים?
כפי שניתן לתאר, משימת סינון עורכי הדין אינה פשוטה, גם כשאלו מסודרים ברשימה נוחה. בשלב הראשוני, נסו לסמוך על האינסטינקטים שלכם ולבחור רשימה של עורכי דין שהכרטיס האישי שלהם מצא חן בעיניכם. כמובן שלא ניתן להסתמך אך ורק על הטקסט המופיע בכרטיס, שהרי כל עורך דין יתאר את שירותיו בצורה חיובית במטרה למשוך לקוחות. לכן, בשלב הבא נסו להתייעץ עם מכרים וחברים במטרה לברר האם השמות שסיננתם מוכרים להם- מדובר בדרך האפקטיבית ביותר לבצע סינון. חיפה היא אמנם עיר גדולה אך קורה לא פעם ששני חברים נעזרים באותו עורך דין מבלי להיות מודעים לכך. במידה והשלב הזה לא העלה תוצאות, נסו להריץ חיפוש בגוגל אודות עורך הדין. לרוב עורכי הדין יש כיום אתרי אינטרנט ואילו ברשת עצמה ניתן למצוא שפע המלצות ולעתים גם ביקורות אודות טיב שירותיהם.

לאחר שסיננתם רשימה של מועמדים פוטנציאלים בודדים, צרו עמם קשר וקבעו פגישה. גם כאן לאינסטינקטים שלכם יש חשיבות. מדוע? כי מרכיב חשוב בבחירה היא הכימיה שתיווצר ביניכם לבין עורך הדין. לכן, גם אם כל הקריטריונים מצביעים על כך שמדובר בעורך הדין המתאים- אינכם מרגישים זאת בעצמכם- סימן שעליכם לדלג לשם הבא ברשימה. הנטייה הטבעית היא תמיד לבחור בעורך דין מנוסה וזו נטייה מוצדקת, רק חשוב לוודא שהניסיון והמוניטין לא גורמים לכך שעורך הדין מקדיש בפועל מעט מאוד זמן ותשומת לב לכל תיק, שכן זו התנהגות שעלולה לפגוע בכם. לבסוף, בקשו מעורך הדין הצעת מחיר קונקרטית וודאו שתוכלו לעמוד בהוצאות.