משרד עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

עו"ד ונטוריון אמיר נהלל

התמחות בדיני מיסים, גירושין, חוזים, נדלן ועוד.

עורכי דין בבאר שבע

מבין עורכי הדין בבאר-שבע, בולט עו"ד אמיר נהלל שהוא בעל ידע וניסיון רב. הוא טיפל בעשרות מקרים בבאר-שבע ובכל אזור הנגב, ומכיר היטב את התנהלותם של הגורמים השונים בדרום.

משרד זה מטפל בנושאים רבים בתחום המשפט, וביניהם עריכת חוזים למכירת וקנית נכסים, רישומים בלשכת המקרקעין, טיפול בשוכרים סרבני תשלום ועוד.

עו"ד אמיר נהלל מעניק מעטפת משפטית לחברות ועסקים רבים בדרום, הוא מלווה אותם בכל הצרכים המשפטיים של העסק, החל מהקמת החברה ברשם החברות, נושאי קניין רוחני, רישום פטנטים וטיפול בזכויות יוצרים, ליווי והכוונה בתהליכי משא ומתן עם גורמים שונים, טיפול בהסכמים עם גורמים מסחריים עד ההגעה לחתימה, ניהול תביעות כספיות, טיפול בחייבים ופתיחת תיקים בהוצאה לפועל.

המשרד מטפל בכל הקשור לדיני עבודה ומייצג הן עובדים והן מעסיקים בתחומי מחלוקת שונים כמו אי קבלת מלוא השכר והפיצויים, פיטורי עובדת בהריון ללא אישור משרד התעסוקה , גניבה על ידי עובד ועוד.

לעו"ד אמיר נהלל ניסיון רב בתחום התעבורה. הוא מטפל בעשרות תיקים של נהגים שנתפסו על נהיגה בשכרות, או תחת השפעת סמים ועקב כך הם בפסילת רישיון הנהיגה שלהם.  פעמים רבות  אי היכולת לנהוג גוררת גם את אי היכולת להתפרנס עקב מקצועו של הנהג. במקרים כאלה, פונה עורך הדין לבית המשפט ומבקש להחזיר לנהג את רישיון הנהיגה עד ההחלטה בעניינו במועד המשפט כך שיוכל להתפרנס. בית המשפט שוקל בקשה זו בכובד ראש ומקבל החלטה על פי עברו  של הנהג בתחום התעבורה  .

עו"ד אמיר נהלל פונה בעתירות מנהליות רבות של לקוחות פרטיים או גופים גדולים שנעשה להם עוול על ידי רשויות, או משרדי ממשלה. ברבים מהם מדובר על הפרה של דיני מכרזים, טיפול בנושא או במקום החורג מסמכותה המנהלית של אותה רשות. או דרישה לתשלום חוב לכאורה אף על פי שהלקוח אינו אמור לשלם זאת כלל.

המענה המלא לכל צרכי הלקוחות השונים, השרות האדיב והמקצועי, הטיפול המסור בנושאים הקטנים כמו אימות חתימה ובנושאים הגדולים והמשמעותיים, יצרו לעו"ד אמיר נהלל שם מצוין בכל אזור הדרום ומספר לקוחותיו עולה משנה לשנה.