מחפשים עורך דין מקרקעין? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
4 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורך דין מקרקעין - עורכי דין מקרקעין:

תחום המקרקעין בארץ הוא תחום מורכב המאגד בתוכו מגוון רחב של נושאים, החל ממיסוי מקרקעין ושכירות ועד לבוררויות הקשורות לנושאים אלו ואחרים. מאחר שמדובר בתחום המכיל בתוכו תקנות וחוקים רבים, אזרחים מן השורה לא תמיד יודעים ממה להתחיל או למי לפנות אם ברצונם לבצע פעולות הקשורות לתחום הנדל"ן. למעשה, אותם אזרחים עלולים, שלא ביודעין, לסכן את הנכס שלהם ולעתים אפילו לעבור על החוק משום שלא טרחו להתעמק בסעיפיו או העניקו לו פרשנות לא נכונה. לכן, הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת הוא שאם עסקת נדל"ן כזו או אחרת עומדת על הפרק, בראש ובראשונה עליכם לפנות לעורך דין מקרקעין. עורך דין מקצועי יהיה זה שילווה אתכם וידע לאן להפנות אלכם, על מנת שתוכלו לבצע את פעולת הנדל"ן הרצויה בצורה חלקה. כדי למצוא עורך דין מתאים, תוכלו להיעזר באתר ייעודי המרכז במקום אחד את עורכי הדין הפעילים במדינה. באמצעות הקלקה פשוטה על העכבר, תוכלו לסנן את הרשימה האדירה בחלוקה לפי תחום התמחות- מקרקעין במקרה המדובר ותחום פעילות גיאוגרפית.
img
לא עוד אתר אינדקס

האתר מכיל בונוס חשוב שאין באתרי אינדקס אחרים והיא האפשרות לבקר בכרטיסים האישיים של כל עורכי הדין. מדובר בבונוס חשוב, שכן אינפורמציה כמו שנות הוותק של עורך הדין בתחום, תיקים ידועים שניווט והכשרתו- עשויים לשפוך אור על מידת מקצועיותו ולסייע לכם לגבש החלטה. סביר מאוד להניח שלאחר העיון בכרטיס אישי מסוים, תחליטו שעורך הדין שמיוצג ע"י הכרטיס אינו מתאים לצרכים שלכם ותנפו אותו החוצה. לעומת זאת, ייתכן שיהיו כרטיסים אישיים שיותירו בכם רושם עמוק ולכן לעורכי הדין שמיוצגים על ידם יש סיכוי גבוה להפוך לגורם שבו תבחרו לבסוף.

כמובן שעורך הדין הנבחר יכול להיות רק אחד ולכן לא די בעיון הזה בכרטיסים האישיים על מנת לבצע את הבחירה. לשם כך תצטרכו לקבוע סדרת פגישות אישיות על מנת להכיר את המתמודדים במציאות. אתם עלולים לגלות כי אלו שהותירו בכם את הרושם העמוק ביותר באמצעות הכרטיס הם דווקא מאכזבים במציאות, לעומת אלו שלא טרחו לשבח ולהאדיר את עצמם- והתגלו במציאות כאנשי מקצוע מוצלחים, כך שאין כאן חוקיות קבועה. לכן, מומלץ להגיע לפגישות האישיות עם ראש פתוח ולהיות מוכנים להאזין ולספוג את כל האינפורמציה שיציע לכם הצד השני.