" />

מחפשים משפט צבאי? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
4 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

משפט צבאי:

חיילים הם אמנם רכוש צה"ל אך זה לא אומר שאין להם זכויות ושהם אינם זכאים לקבל ייצוג משפטי הולם בשעת הצורך. המשפט הצבאי מתייחס לחיילים בחובה, בקבע ובמילואים- ומטפל בשורה של תיקים, החל מחקירות סמים ועד עריקות, הטרדות מיניות וכו'. במידה ואתם עומדים בפני משפט צבאי, חשוב שתבחרו בעורך דין בעל ניסיון עשיר בעולם המשפטים הצה"לי. על מנת לבחור בגורם המתאים, ניתן להיעזר באתר המאגד בתוכו את כלל עורכי הדין הפעילים במדינה- בתחום האזרחי והצבאי כאחד. על מנת שיציגו בפניכם רק עורכי דין מהתחום הצבאי, באמצעות לחיצת כפתור תוכלו לבצע את הסינון המבוקש ואפילו לבקש שיציגו בפניכם אך ורק עורכי דין מאזור מגוריכם.
img
ממשיכים בעבודת הסינון

בשלב הבא תוכלו להקליק על השמות של עורכי הדין מתחום המשפט הצבאי ולקבל גישה לכרטיסים האישיים שלהם. קטגוריית המשפט הצבאי רחבה למדי ולכן כדאי לברר בדיוק מה זה אומר כשעורך דין מגדיר את עצמו כעורך דין צבאי. האם הוא טיפל בעבר בתיקים דומים לתיק שלכם? האם יש לו התמחויות ספציפיות? האם יש לו וותק בתחום? באמצעות הכרטיסים האישיים המכילים את הרזומה המקצועי של כל עורך דין, תוכלו לבצע עבודת סינון מעמיקה יותר ולהחליט מיהו מועמד ראוי עבורכם ומי לא. המטרה היא שבתום השלב הזה תישארו כשבידכם רשימה מצומצמת המכילה את הגרעין האיכותי ביותר של עורכי הדין הצבאיים.

השלב הסופי והאחרון יהיה לקבוע פגישה עם כל עורכי הדין שנותרו ברשימה. זו אמנם נשמעת כמו משימה מפרכת למד,  אך אם עברתם את השלב הקודם בהצלחה, סימן שאתם מתלבטים רק בין כמה שמות בודדים. הפגישה האישית היא זו שתכריע לבסוף את הכף היות ויש בה מימד שלא קיים באתר- המימד האנושי. באמצעות הפגישה תוכלו להתרשם האם הנתונים המופיעים בכרטיסו של עורך הדין הצבאי מקבלים ביטוי גם במציאות והאם מדובר באדם שנוח לכם לתקשר איתו ואתם בוטחים בו. תקשורת בין אישית חשובה לא פחות מאשר נתונים כמו וותק והתמחויות. רק מי שיעבור בהצלחה גם את מבחן המציאות, יהיה לבסוף העורך דין הצבאי שייצג אתכם.