מחפשים משפט אזרחי? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
4 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

משפט אזרחי:

המשפט האזרחי הוא נושא רחב המתייחס לנושאים שבין האזרח לבין אזרח אחר או לבין גוף אחר, אך לא בין האזרח לגופי המדינה. לכן, המשפט האזרחי לא דן לרוב בתיקים או בעברות חמורות מאוד, אלא בתיקי נזיקין, אי עמידה בתשלומים, אכיפת חוזים, ביטול חוזים וכו'. אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול ע"י אזרח או ע"י גוף אחר, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה במשפט אזרחי. עליכם לדעת כי לא תמיד הפרשייה תגלגל בהכרח לבית המשפט: לעתים די בכך שעורך דין מקצועי העוסק בתחום המשפט האזרחי ינסח עבורכם מכתב פורמאלי אותו תגישו לצד השני- כדי להשיג את מבוקשכם. למעשה, הרבה מקרים הקשורים במשפט האזרחי נגמרים עוד לפני שמגיעים לכותלי בית המשפט. רק אם אכן מתברר כי הצד השני לא מגיב למכתב כזה, יהיה צורך לנקוט בתהליכים חמורים יותר נגדו. מאחר על מנת לאתר את עורך הדין המתאים, ניתן להיעזר באתר המרכז בתוכו את כלל עורכי הדין הרשומים במדינה. באמצעות סינון על בסיס התמחות ואזור פעילות, תוכלו להקים לעצמכם מאגר של עורכי דין רלוונטיים בלבד.
img
מה השלב הבא?

כדי שעורך הדין יצליח להשאיר את חותמו כבר באמצעות מכתב רשמי ואולי כך גם לחסוך מכם את הטרטור הקשור בהגעה לבית המשפט- אין עוררין על כך שעליו להיות עורך דין מקצועי ואיכותי. לכן, כדאי להשקיע בעורך דין ברמה גבוהה כבר בשלב הזה, כדי לחסוך הוצאות כספיות נוספות בעתיד. על מנת לאתר את איש המקצוע המתאים, תתבקשו להקליק על שמותיהם של עורכי הדין שנותרו ברשימה. ההקלקה הזו תביא אתכם לכרטיסים האישיים שלהם, שם תמצאו מידע אודות הרקע המקצועי של כל אחד ואחד מהם. מדובר בדרך טובה לבצע סינון נרחב כבר בשלב הזה, שכן אתם עשויים לגלות כי כרטיסים מסוימים מתחבבים עליכם יותר ביחס לאחרים.

לבסוף, תתבקשו לקבוע סדרת פגישות אישיות עם השמות הבודדים שבוודאי עוד נותרו ברשימתכם. עוד לפני כן אפשר לחפש מידע נוסף אודות עורכי הדין ברשת או לטלפן למשרד לצורך בירורים, בתקווה שתהליך הביניים הזה יסייע לכם להסיר עוד שם או שניים מתוך הרשימה. הפגישה האישית היא האינדיקציה הטובה ביותר באשר לרמה המקצועית והאנושית של עורך הדין ולכן מדובר בשלב הקריטי ביותר בסינון.