מחפשים גישור? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
4 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

גישור - הליך גישור:

תהליך הגישור עשוי לסייע משמעותית לבני הזוג המתגרשים, לסיים את התהליך בצורה נעימה, על בסיס תקשורת הדדית. מדובר בסוגיה משמעותית, בייחוד אם ילדים מעורבים במערכת היחסים ואז יש אינטרס משותף לשמור על יחסים קורקטיים. כדי להגיע לתהליך של גישור, יש לבחור עורך דין שהוא גם מגשר בהכשרתו. כדי לעשות זאת, ניתן לעשות שימוש באתר אינדקס, המרכז תחת קורת גג אחת את עורכי הדין הפעילים במדינה, עם חלוקה לפי התמחויות ואזור גיאוגרפי. כך תוכלו לסנן רק את עורכי הדין המתמחים בגישור וגירושין, מאזור המגורים הרלוונטי לכם.
img
איך מגשרים?

על מנת שהגישור יהיה איכותי, צריך למצוא צד מתווך שיוכל לעשות זאת במקצועיות. לכן, לא די לסנן עורכי דין רק לפי נתונים טכניים כמו אזור פעילות אלא יש צורך בסינון איכותי אמיתי. על מנת לעשות זאת, מציע האתר כלי סינון חשוב נוסף- הכרטיסים האישיים. כפי שניתן להבין, לא מדובר באינדקס סטנדרטי, אלא אתר המאפשר לכם לדלג בין כרטיס אישי אחד למשנהו ולערוך היכרות וירטואלית עם עורכי הדין המופיעים ברשימה. הכרטיסים האישיים הם למעשה כרטיסי הביקור של עורכי הדין: באמצעות עמוד אחד, הם אמורים לשטוח בפניכם את כל הרזומה המקצועי שלהם, בתקווה שתבחרו בהם.

אתם עשויים לגלות כי כבר בשלב הזה, ניתן ואף רצוי לבצע סינון של עורכי דין שלא עברו את הרף, בין אם באשמת כרטיס לא אטרקטיבי מספיק או מידע שהתגלה כבלתי מתאים. השאיפה היא שתסיימו את השלב הזה כשברשימתכם כמה עורכי דין ספורים בלבד. כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לתאם פגישות אישיות עם השמות שנותרו ברשימה. כבודה של הפגישה הוירטואלית במקומה מונח, אך בסופו של דבר- אין תחליף לפגישה במציאות. פגישה כזו לא רק מאפשרת לכם לאמת את כל הנתונים שהופיעו בכרטיס האישי, אלא גם לבחון מה טיב הדינאמיקה שלכם מול עורך הדין. תהליך הגישור הוא תהליך עדין ולכן חשוב שאיש המקצוע בו תבחרו יהיה בראש ובראשונה אדם אמפטי, אשר מבין כי מדובר כאן בתהליך של פירוק משפחה ולא עוד תיק עליו הוא יכול 'לגזור קופון'.